Kurumsal > Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ

STT YATIRIM YAPI SAN.VE TİC.AŞ olarak tüm faaliyetlerimizde doğal çevreye ve topluma olan sorumluluğumuzu ön plana koyarak tüm kaynakları verimli kullanmayı, kaliteli üretim yapmayı, müşteri memnuniyeti sağlamayı, çalışanlarımızın motivasyonunu ve eğitimini arttırmayı, tedarikçilerimizi ve yetkili satıcılarımızı iş ortağımız olarak görmeyi ve toplam kalite yönetim anlayışına uygun olarak çalışmayı taahhüt ederiz. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak önceliğimizdir.

VİZYONUMUZ
Güçlü bir iletişim kurarak, müşterilerimizle aramızda bir bağ yaratarak müşteri sadakati sağlamak, ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücümüzü, karlılığımızı arttırmak;
Sürekli gelişen, verimliliğini arttıran, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmanın yanında en çok tercih edilen lider marka olmaktır.
Entegre Yönetim Sistemi Politikası

STT Türk Gazbeton, aşağıda yer alan ilkeler çerçevesinde; Kalite, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Entegre Yönetim Sistemi uygulayan bir firmadır.
STT Türk Gazbeton’da;
Sürekli Gelişmek Esastır
STT Türk Gazbeton, faaliyetlerin ve sistemin performansını takip eder ve iyileştirme yönünde belirlediği hedeflere doğru ilerler. Daha iyiyi arayan yenilikçi bakış açısını, ürünlerinde, sistemlerinde ve çalışma ortamlarında hayata geçirir. İlk seferde doğruyu yapacak şekilde faaliyetlerini yönetir.
Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir
STT Türk Gazbeton, müşterisiyle arasındaki güveni devam ettirmek için taahhütleri yerine getirir. Problemlerin çözümü ile değişen müşteri taleplerini karşılamada ölçmeye ve bilgiye dayanan uygulamalarını sürdürür.
Minimum Çevre Etkisi Esastır
STT Türk Gazbeton, sürdürülebilirlik yaklaşımı çerçevesinde, çevrenin korunması, kaynakların etkili kullanımı ve atıkların geri kazanımı ile ilgili sorumlulukları yerine getirir. Çevre dostu ürünler ve sistemler oluşturmak için çalışır.
Sıfır İş Kazasını Hedefler
STT Türk Gazbeton, güvenli makinalar, güvenli çalışma ortamı, sağlıklı çalışan ve güvenli hareket prensipleriyle, risk analizi faaliyetlerine yön verir.
İnsan; En Önemli Değerdir
STT Türk Gazbeton’un en değerli kaynağı çalışanlarıdır. Bu bilinçle, çalışan memnuniyeti, eğitimi ve ekip ruhunun gelişimi için çalışır.
Kurumsal İlkeler ve Etik Değerlerle Çalışır
STT Türk Gazbeton yasalara ve etik değerlere uygun davranır. Kurumsal sorumluluk bilinciyle projeler üretir ve hayata geçirir. STT Türk Gazbeton, bünyesindeki çalışanları ve tüm paydaşları ile yukarıdaki ilkelere uymak için; işbirliği içinde ve sorumluluk bilinciyle çalışır.

Eys Politika